Çözümler

Egnity, pazarlama yatırımlarınızın geri dönüşüne odaklanan çözümler sunar.

Mobil Uygulama Geliştirme

Egnity, kuruluşundan günümüze, perakende, telekomunikasyon, turizm ve yapı-endüstri, giyim ve içecek sektörlerinde faaliyet gösteren markalar için mobil tabanlı çözümler geliştirmektedir.

Egnity, başarılı ve sürdürülebilir bir mobil projenin öncelikle iyi bir iş analizi ve doğru strateji ile mümkün olabileceğini düşünür ve her projenin başlangıç fazı onlarca konu başlığında gerçekleşen derinlikli analiz sürecidir.

Hedeflenen kullanıcı gruplarının kullanım alışanlıkları, beklentileri, platformların yazılımsal, donanımsal ve UI/UX gereksinimleri de analizlerimizin önemli başlıklarını oluşturur.

Bu nedenle, Egnity’nin geliştirdiği projelerle, kurum prestijiniz, müşterilerinizin sadakati ve karlılığınız artar. 

Egnity sizin için mevcut ürünlerine ek olarak kurumların satış, pazarlama ve iletişim faaliyetlerini destekleyen ve aynı zamanda kurum içi özel ihtiyaçlara göre tasarlanmış uygulamalar da geliştirir.

Kampanya Uygulamaları

Markanızın pazarlama stratejisi doğrultusunda kullanıcılara özel kupon kodu, QR-Code ve konum tabanlı servislerle desteklenmiş uygulamalardır.

Mobil Oyunlar

Markanızın pazarlama stratejisine uygun şekilde tasarlanmış, tek ya da birden fazla kullanıcıyla oynanabilecek sosyal etkileşimli mobil oyun projeleridir.

Mobil Yayıncılık

Şirketi içi ya da kullanıcılara açık, ücretli ya da ücretsiz, kolay yönetilebilen, erişilebilirlik, okunabilirlik bakımdan yüksek performanslı dergi uygulamalarıdır.

Mobil Etkinlik

Müşterileriniz veya çalışanlarınıza yönelik takvimli olarak yapacağınız etkinliklerinizi sunmanızı sağlayan yüksek kalite ve kesintisiz canlı yayın uygulamalarıdır.

VIP & Club Uygulamaları

Özel müşterileriniz mi var? Sadece VIP müşterilerinize özel Club uygulamasıyla müşteri sadakatini artırın, onlara özel kampanya ve indirimler ile ulaşın.

CRM/ERP Entegrasyon

ERP, CRM  yazılımınızın mobil uygulamalarla entegre çalışmasını, yazılımlarınızın tamamen mobil cihazlar üzerinden de yönetilebilir olması sağlayacak uygulamalardır.

Konum Bazlı Servisler (LBS)

Foursquare ve Facebook’da mobil operatörlerin sunduğu LBS ya da GPS gibi olanaklar aracılığıyla kullanıcının konumuna bağlı çalışan uygulamalardır.

Mobil Uyumlu Siteler

Tüm cihazlarda mükemmel performansla çalışan (responsive) ve mobil tarayıcılara özel optimize edilmiş mobil/web kullanıcı kolaylığı sağlayan mobil sitelerdir.


Mobil Uygulama Geliştirme çözümlerimizle ilgili daha detaylı bilgi almak için bize ulaşın.

Bilgi Almak İstiyorum

Analiz ve Stratejik Danışmanlık Servisleri

Egnity, markanızın dijital kanallarda bilinirliğini araştırır ve dijital ihtiyaçlarınızı analiz eder.

Tüm detayları doğru analiz etmeden başarılı bir pazarlama stratejisi geliştirmek, hayalden ibarettir.

Egnity, markanız için Analytics, Consumer Barameter, Keyword Tool, Trends, uluslararası pazar araştırmaları, sektör raporları, sosyal medya analiz araçları gibi kaynakları kullanarak TUİK ve Euromonitor verilerinin ışığında ayrıntılı raporlar sunar.

Sektör ve tüketici davranışları analizleri ışında Egnity’nin size özel sunacağı önerilerle, markanızın pazardaki rekabet gücünü artırın.

omni_chanenel

SEO Analizi

Sitelerin arama motorlarındaki durumunun analiz edilmesi ve arama sonuçlarında üst sıralarda görünmesi için gerekli yönlendirmelerin yapılmasıdır.

Kullanıcı Deneyimi Analizi

Siteye gelen ziyaretçilerin gezdikleri sayfa sayısının ve kalma sürelerinin artırılması için Marka & Kullanıma göre gruplandırmalar, banner alanı ile ilgili önerilerdir.

Kullanılabilirlik Analizi

Kullanıcıların siteye gelerek ürün satın alana kadar tüm aşamaların analiz edilmesi, kullanıcıların siteden ayrılma faktörlerin ortaya çıkartılması ve çözüm önerileridir.

Google Analytics Analizi

Google Analytics raporlarının analizi ve eTicaret Modülü entegrasyonu, Goal tanımlamaların oluşturulması ve hedef dönüşüm analizleridir.

İçerik Zenginleştirme

Blog, e-ticaret ürün ve marka içeriklerinin analizinden hareketle kullanıcıların siteyi daha sık ziyaret etmelerini sağlayacak öneriler geliştirilmesidir.

eMail Marketing Analizi

eMail gönderimi yapılan kitlenin analiz edilmesi (A/B TESTING), tasarım & içerik analizinin yanı sıra marka algısına ve pazarlama stratejinize uygun template’ler hazırlanmasıdır.

Sosyal Medya Analizi

Her platformun “mesaj” yapısına en uygun şekilde içerik tiplerinin sınıflandırılması, post takvimlerinin oluşturulması ve dönemsel sosyal medya kampanyaları önerileridir.

Pazarlama İletişimi

Markanın sosyal medya ve müşteri ilişkileri faaliyetlerinin analiz edilmesi ve önerilerin sunulması, topluluk yönetimi için marka iletişim dilinin geliştirilmesidir.

Çapraz Pazarlama Kurguları

Markanın hedef kitlesi, yaptığı iş, ürünleri düşünülerek potansiyel işbirliği fırsatları ile ilgili pazar araştırmalarının yapılması ve öneriler geliştirilmesidir.

Dijital Reklam Analizi

Google Adwords & Facebook Ads reklamlarında içerik, keywordler, hedef kitle gruplarının sosyal analizleri ve optimize edilmesi için öneriler sunulmasıdır.

comment

Mobil teknolojiler işinize nasıl değer katabilir? Pazarlama stratejinizi ve potansiyelinizi ücretsiz analiz ediyoruz.

Hemen Başvur