Yurtbay Seramik Kurumsal 

Türkiye’nin yenilikçi seramik üreticilerinden Yurtbay Seramik için ürün yönetim platformu ve responsive web tasarımları geliştirdik. 

Marka Analizi

Rakip ve Pazar Analizi

Dijital Pazarlama Analizi

Pazarlama ve İletişim Stratejisi

Sosyal Medya Stratejisi

Reklam & Kampanya Yönetimi

İçerik Yönetimi ve Danışmanlığı

İçerik Yönetim Platformu Geliştirme

Mobil Katalog Uygulaması Geliştirme

Mobil Uyumlu API Servisi Geliştirme

Servis Entegrasyonu

Kullanıcı Deneyimi Tasarımı

IOS Application Development

Android Application Development

Yurtbay Seramik için Neler Yaptık?

Yurtbay Seramik ile, ürünlerini tüm özellikleri ile tanımlayabilecekleri, tüm bayi ağı, güncel haber ve bilgilendirmelerini sunan ve tüm bu içerikleri anında güncellenebilen bir içerik ve ürün yönetim platformu geliştirmek üzere 2013 yılı ortalarında birlikte çalışmaya başladık.

Yurtbay’a özel geliştirilen bu platform ile, öncelikle firma kurumsal kimliğini ve dinamizmini yansıtan bir tasarım ve responsive olarak geliştirilen ön yüzlerle kurumsal web sitesini yayına aldık. Yine aynı alt yapı üzerinden beslenen REST servisleri ile firmaya özel mobil katalog uygulamalarını geliştirdik.

Responsive Design

Kullanıcıların web sitelerine mobil cihazlarından (akıllı telefon ve tabletlerden) ziyaret oranlarının arttığı günümüzde, Yurtbay Seramik için geliştirdiğimiz kurumsal web sitesi arayüzünü responsive olarak geliştirdik.

Bu sayede Yurtbay Seramik web sitesi ziyaretçileri, sitenin tüm fonksiyonlarını mobil kusursuz deneyimliyorlar.

EKRANLAR

Yurtbay Seramik kurumsal web sitesinden örnek ekranları aşağıda görebilirsiniz. 

Tüketicilerin (ev kullanıcısı, usta ya da mimarın) aradıkları bir seramik ürününe daha kolay ulaşılmasını sağlamak amacıyla geliştirdiğimiz ürün filtreleme yapısı ile kullanıcıların benzersiz bir deneyim yaşamasını hedefledik.  

yurtbay_search

Her bir ürün için özel olarak tanımlanan QRCode’lar ile, tüketicilerin ürünlere ait detaylara web sitesi üzerinden kolaylıkla erişebilmesini sağladık.

yurtbay_QRCode

Akıllı telefonlarından web sitesine erişen ziyaretçiler, son derece konforlu bir şekilde web sitesi içerisinde gezinebiliyorlar.

yurtbay_iPhone3

Her platformda mükemmel çalışan Yurtbay Seramik web sitesinde kullanıcı deneyimi, tüm cihazlar düşünülerek tasarlandı.

yurtbay_omnichanell

Çok dilli bir altyapıyı destekleyen Yurtbay Seramik web sitesinde, şu anda Türkçe, İngilizce ve Almanca dillerinde içerik sunuluyor. 

yurtbay_languages

Yurtbay Seramik’e ait tüm dijital içerikler, platformlara en uygun şekilde dağıtılıyor.

yurtbay_anatomi