JollyTur Mobile

Tatil denince ilk akla gelen turizm operatörlerinden biri olan Jolly Tur için, otel, tur ve uçak bileti satışlarına özel iPhone, iPad ve Android uygulamaları geliştirdik.

Marka Analizi

Rakip ve Pazar Analizi

Dijital Pazarlama Analizi

Mobil Katalog Uygulaması Geliştirme

Mobil Uyumlu API Servisi Geliştirme

Servis Entegrasyonu

Kullanıcı Deneyimi Tasarımı

IOS Application Development

Android Application Development

JollyTur için Neler Yaptık?

2013 başında başlayan mobil uygulama geliştirme sürecinde JollyTur için, yerli ve yabancı rakip turizm uygulamalarının analiz edilmesi, uygulamada bulunması gereken özelliklerin firma ile birlikte kararlaştırılması, firma tarafından sunulan API servislerinin analiz edilmesi ve mobil uyumlu hale getirilmesi, uygulama ara birimlerinin tasarımlarının hazırlanması ve uygulamaların IOS ve Android platformlarına uyumlu bir şekilde geliştirilmesi işlerini gerçekleştirdik.

İŞİMİZ “Yalınlık”

Mobil kullanıcıların en yalın şekilde Otel, Tur ve Uçak bileti seçeneklerine kolayca ulaşarak, filtreleme, detay inceleme, rezervasyon ve satın alma adımlarını kolaylıkla geçebilecekleri, dilediklerinde JollyTur Call Center’a bağlanarak destek alabilecekleri bir kullanıcı deneyimi tasarladık.

 Uygulamaları Apple AppStore ve Google Play Android Market’ten çok yakında indirebilirsiniz. 

download_apple_appstore
download_google_playstore

Uygulama Açılış Ekranları

Otel Arama ve Listeleme Seçenekleri

Otel Listeleme Seçenekleri ve Otel Detayı

Otel Filtreleme ve Listeleme Seçenekleri

Tur Arama ve Listeleme Seçenekleri

Uçak Arama Seçenekleri ve Satın Alma

JollyTur Hakkında

26 yıllık bir geçmişe sahip olan JollyTur, bugün ülkemizde “Tatil” denildiğinde ilk akla gelen turizm operatörlerinden biridir.  Türkiye genelindeki güçlü otel bağlantıları ve online olarak birbirine bağlı 600’ü aşkın satış noktası ile geniş bir hizmet ağına sahip olan Jolly Tur, 3500 kişiyi bulan dev  kadrosuyla, turizm sektöründe Türkiye’de Turizm sektörünün öncülerindendir.